Ενημερωτική Εκδήλωση για τις Σπουδές στο ΟΠΑ Κύριο

Το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών διοργανώνει Ενημερωτική Εκδήλωση για τις Σπουδές στο ΟΠΑ την Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου 2016 και ώρα 17:30, στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου του Πανεπιστημίου (1ος Όροφος, Πτέρυγας Αντωνιάδου).

Η εκδήλωση έχει ως στόχο την ενημέρωση για τις παρεχόμενες από το Ίδρυμα προπτυχιακές σπουδές και τις προοπτικές απασχόλησης των αποφοίτων του. Απευθύνεται σε όλους τους Καθηγητές του σχολείου και κυρίως στους Καθηγητές του Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού.

Η συμμετοχή στην εκδήλωση είναι δωρεάν. Απαραίτητη όμως είναι η προεγγραφή εδώ έως τις 5 Δεκεμβρίου 2016. Σε περίπτωση που δεν μπορείτε να παρευρεθείτε στην εκδήλωση, θα υπάρχει η δυνατότητα ζωντανής παρακολούθησης.

Επισυνάπτεται σχετική πρόσκληση.

Ioanna Kalogerakou